* ANDRZEJKI  i ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA*

Ech!.. 24 listopada- co to był za dzień!.... Dzisiaj Samorząd Uczniowski pod przewodnictwem pani Grażynki Wasiak przygotował nam nie lada atrakcję. Była to andrzejkowa dyskoteka połączona ze Świętem Pluszowego Misia najpierw dla młodszych a potem dla starszych uczniów. Aż trudno to wszystko opowiedzieć. Na początek tort dla Misia solenizanta i słodkie "co nieco" dla każdego z nas od Niego. Później wesoła zabawa przy muzyce- taneczne korowody, wirujące koła a nawet... no całkiem skomplikowane figury gimnastyczne;), które proponowała prowadząca pani Basia Serwińska. W międzyczasie można było przekąsić "coś" zakupione przy stoisku Rady Rodziców- zapiekanka, frytki, popcorn, zapiekanki itp. Oprócz tego wszystkiego chętni mogli zrobić sobie niecodzienne zdjęcie stając się znanym wszystkim dzieciom misiem.