DZIEŃ

EDUKACJI

NARODOWEJ

W piątek 14 października uroczystym apelem uczczono Dzień Edukacji Narodowej.

Pani dyrektor Teresa Buzanowska złożyła życzenia wszystkim swoim pracownikom a wyróżnionym wręczyła Nagrodę Dyrektora. Przekazała również życzenia od Wójta Gminy  Biskupiec pana Arkadiusza Dobek, który z okazji tego święta nagrodził wszystkich nauczycieli. Do uczczenia tego święta przyłączyła się też  Rada Rodziców, składając wszystkim życzenia i okazały a zapewne i smaczny tort na ręce pani dyrektor. Po części oficjalnej uczniowie klas III-cich oraz klasy VIa przygotowani przez panie: Zofię Jośko, Aleksandrę Urban i Grażynę Wasiak zaprezentowali część artystyczną. Oprawę muzyczną przygotował pan Marek Grzonkowski. Słowami wierszy i piosenek uczniowie wyrazili podziękowania i życzenia dla wszystkich dzięki, którym funkcjonuje nasza szkoła.

Nagrody, życzenia, kwiaty, odrobina humoru to bardzo ważne akcenty w tej, co by nie powiedzieć, niełatwej pracy nauczyciela.