Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 14 października to Dzień Edukacji Narodowej. W naszej szkole uroczysty apel z okazji  tego święta odbył się 12 października. Rozpoczęła go dyrektor szkoły pani Teresa Buzanowska. Najpierw przywitała wszystkich obecnych na uroczystości- nauczycieli, pracowników obsługi szkoły, przedstawicieli Rady Rodziców oraz uczniów a następnie wszystkim związanym z oświatą życzyła wiele wytrwałości i wielu sukcesów. Do życzeń przyłączyła się Rada Rodziców składając na ręce pani dyrektor kwiaty i przepyszny tort. Następnie pani dyrektor wręczyła nagrody dyrektora wyróżnionym nauczycielom oraz pracownikom obsługi. Po części oficjalnej wszyscy obejrzeli program artystyczny w wykonaniu uczniów przygotowanych przez panią Jolantę Sokołowską, panią Monikę Bartychę-Danielewską i pana Marka Grzonkowskiego. Pełne humoru scenki przybliżyły nam codzienne trudy pracy nauczycieli. Nie zabrakło też melodyjnych piosenek i uczniowskich życzeń na wielkiej laurce, którą na ręce pani dyrektor złożyli przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego.