„BO NAUCZYCIEL JEST KAPITANEM, CO NA OKRĘCIE DOOKOŁA ŚWIATA

PŁYNIE WRAZ Z NAMI PRZEZ SZKOLNE LATA”

– głosiło hasło tego dnia na apelu szkolnym, który odbył się dn. 15.10.2018r. w SP w Biskupcu.  Apel rozpoczęła dyrektor szkoły – Teresa Buzanowska witając wszystkich zebranych na uroczystości. W imieniu własnym oraz p. wicedyrektor złożyła życzenia wszystkim pedagogom oraz pracownikom szkoły. Następnie nagrodą dyrektora nagrodziła niektórych nauczycieli oraz pracowników szkoły. W dalszej części uczniowie przygotowani pod kierunkiem pań: A. Arentewicz, I. Gugały i B. Serwińskiej wierszami, piosenkami podziękowali za trud i codzienną pracę wszystkim pedagogom oraz pracownikom szkoły i w żartobliwy sposób ukazali „troszkę szkolnego życia”. Wspomagał ich chór szkolny i soliści pod przewodnictwem pana M. Gorzkowskiego. Piękną scenografię do tej uroczystości wykonała  p. Grażyna Wasiak – opiekunka SU. W tym pięknym dniu do życzeń dołączyła się Rada Rodziców oraz Samorząd Uczniowski podarowując nauczycielom i pracownikom szkoły „wielkie i małe conieco”