Hej kolęda, kolęda... Hej kolęda, kolęda...  hej kolęda, kolęda...

Kontynuacją magicznej i "cieplutkiej" atmosfery w naszej szkole były...... bożonarodzeniowe jasełka. Odbyły się one 22.12.2016r.

Uczniowie naszej szkoły, przygotowani pod kierunkiem pani Doroty Narewskiej, pani Małgorzaty Sumińskiej, pani Grażyny Smarz i pana Marka Grzonkowskiego dostarczyli wszystkim niezapomnianych wrażeń i wprowadzili w niepowtarzalny nastrój Świąt Bożego Narodzenia.

Następnie głos zabrała pani dyrektor nawiązując do zbliżających się świąt Bożego Narodzenia i składając z tej okazji wszystkim serdeczne życzenia. Potem ks. Krzysztof Stasal odczytał fragment Ewangelii i również przekazał życzenia po czym nastąpiło symboliczne łamanie opłatka. To magiczne spotkanie było również wspaniałą okazją do podziękowania uczniom, ich Rodzicom oraz pani pedagog Ewie Neumann-Bernaciak za przedświąteczną zbiórkę żywności i środków czystości dla rodzin potrzebujących oraz dzieci z Domu Dziecka w Pacółtowie prowadzoną na terenie naszej szkoły.

Wspólne przedświąteczne spotkanie stało się też okazją do pożegnania odchodzącej na emeryturę pani Elżbiety  Bartkiewicz. Były podziękowania, wspomnienia, kwiaty i życzenia wszystkiego co najlepsze na nowym etapie życia.