"Z DOBROCIĄ KAŻDEMU DO TWARZY"

Tego roku świąteczny nastrój w naszej szkole panował bardzo długo. Ze względu na warunki pogodowe szkolne jasełka odbyły się dopiero 4 stycznia- po zimowej przerwie świątecznej. Wszyscy z przyjemnością obejrzeli wspaniały występ pod hasłem "Z dobrocią każdemu do twarzy" przygotowany przez uczniów naszej szkoły pod kierunkiem pani Doroty Narewskiej, pani Justyny Roznowskiej, pani Grażyny Smarz oraz pana Marka Grzonkowskiego. Uroczystość rozpoczęła klasa pani Kamili Smolińskiej kolędą "Lulajże Jezuniu", graną na fletach. Zagrali ją pięknie i wprowadzili nas w cudowny świąteczny nastrój. Następnie nasi szkolni artyści bardzo obrazowo przedstawili walkę dobra ze złem, która często odbywa się w nas samych. Potyczki anielsko-diabelskie przypomniały o istocie świąt Bożego Narodzenia o tym co w tych świętach najważniejsze... To dobroć, miłość, wzajemne zrozumienie tworzą atmosferę tego magicznego czasu. Po zakończeniu pani dyrektor teresa Buzanowska podziękowała dzieciom i nauczycielom za przygotowanie jasełek a widzowie nagrodzili wykonawców gromkimi oklaskami.

ZOBACZ FILM - https://photos.app.goo.gl/xNcXoIpvHAC1pSSK2