WITAJ SZKOŁO!!!

Nowy rok szkolny 2019/20 rozpoczęliśmy mszą świętą, którą odprawił ksiądz Krzysztof Stasal. Po przejściu do szkoły oficjalnego otwarcia nowego roku szkolnego dokonała pani dyrektor Teresa Buzanowska wraz z przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego. Na samym początku pani dyrektor  krótko nawiązała do wydarzeń sprzed 80-u lat kiedy to rozpoczęła się II wojna światowa życząc wszystkim i sobie, aby takie czasy już nigdy się nie powtórzyły. Następnie bardzo serdecznie powitała nauczycieli, pracowników obsługi szkoły oraz uczniów. Szczególnie ciepło zwróciła się do tych najmłodszych, którzy dziś przyszli ze swoimi rodzicami aby rozpocząć "zerówkę". W dalszej części zapoznała wszystkich z najważniejszymi sprawami dotyczącymi organizacji nowego roku szkolnego i życzyła wszystkim powodzenia, owocnej, miłej pracy no i wielu, wielu sukcesów. Po zakończeniu uroczystości uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami udali się do swoich klas.