WITAJ SZKOŁO!!!

Nowy rok szkolny rozpoczęliśmy już tradycyjnie mszą świętą, którą odprawił ksiądz Krzysztof Stasal.  Dalsza część uroczystości odbyła się w naszej szkolnej sali gimnastycznej. Tu oficjalnego otwarcia nowego roku szkolnego dokonała pani dyrektor Teresa Buzanowska wraz z przewodniczącą naszej szkoły- koleżanką Anastazją Dobies. Na samym początku pani dyrektor  krótko przypomniała wydarzenia sprzed 78-u lat kiedy to rozpoczęła się II wojna światowa. Życzyła wszystkim i sobie aby takie czasy już nigdy się nie powtórzyły. Następnie bardzo serdecznie powitała nauczycieli, pracowników obsługi szkoły oraz uczniów. Szczególnie ciepło zwróciła się do tych najmłodszych, którzy dziś przyszli ze swoimi rodzicami aby rozpocząć "zerówkę". W dalszej części zapoznała wszystkich z najważniejszymi sprawami dotyczącymi organizacji nowego roku szkolnego i wprowadzeniem reformy oświaty.  Następnie życzyła wszystkim powodzenia, owocnej i miłej pracy no i wielu, wielu sukcesów. Po zakończeniu uroczystości uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami udali się do swoich klas.