Dnia  5 czerwca 2014r. w naszej szkole zorganizowano Spotkanie Integracyjne z Okazji Dnia Matki, Dnia Ojca i Dnia Dziecka. Była to już IV impreza pod nazwą "Serca - Sercom", na którą zaproszono dzieci niepełnosprawne ze szkół Gminy Biskupiec wraz z rodzicami i wychowawcami. W integracyjną imprezę włączyli się wolontariusze ze Stowarzyszenia "Rozwiń Skrzydła" działającego przy naszej szkole. Na początku wszyscy mieli możliwość wysłuchania przedstawienia przeplatanego dużą ilością piosenek i tańców. Dla gości przygotowano poczęstunek. Odbyły się też warsztaty plastyczne i kulinarne. Dzieci niepełnosprawne własnoręcznie wykonały upominki dla rodziców oraz przygotowywały kolorowe kanapki. Miała też miejsce zabawa przy muzyce. W imprezie uczestniczyli również zaproszeni goście z Urzędu Gminy Biskupiec: Wójt Gminy- Krystyna Chylińska oraz Kierownik Oświaty- Julia Baranowska. Uwieńczeniem spotkania był odtańczony wspólnie przez wszystkich "Walczyk dla rodziców". Na zakończenie dzieci niepełnosprawne zostały obdarowane upominkami z okazji Dnia Dziecka. Spotkanie przebiegało w miłej, serdecznej atmosferze. Obiecaliśmy sobie, że za rok na pewno znów się spotkamy!