8 MAJA - Narodowy Dzień Zwycięstwa

To dzień zwycięstwa nad faszyzmem, dzień zakończenia II wojny światowej. Aby upamiętnić i uczcić to ważne wydarzenie, tego dnia w naszej szkole odbyła się bardzo nietypowa impreza. Z inicjatywy pana od historii - Przemysława Zbonikowskiego , nauczycieli wych - fiz. - pani Aleksandry Fidrych i pana Mariusza Kaźmierczyka oraz wsparciu dyrekcji szkoły i wszystkich pozostałych nauczycieli zorganizowano "I SZKOLNY BIEG ZWYCIĘSTWA".

Zadbano o to, aby na długo zapadł on w pamięci naszych uczniów - wzrokowców, słuchowców oraz kinestetyków. Otóż tego dnia przy transparentach, okrzykach ("Bie - gnij z nami - zwy-cię -zcami!" czy "Wszy - scy je - ste - śmy zwy -cię -zca - mi!"), wszyscy uczniowie odbyli swój klasowy "BIEG ZWYCIĘSTWA". Wszyscy zwyciężyli, więc wszyscy otrzymali pamiątkowe medale. Aby "utrwalić" to szkolne wydarzenie, Rada Rodziców ufundowała dla wszystkich słodki "utrawalacz" - !