OWOCE DLA KAŻDEGO UCZNIA!!!!!

Na początku obecnego roku szkolnego pani dyrektor Teresa Buzanowska zgłosiła naszą szkołę do Programu "EMBARGO" mającego na celu zagospodarowanie nadwyżek produktów rolnych: owoców i warzyw wycofanych z rynku w konsekwencji rosyjskiego embarga. W związku z tym każdy uczeń naszej szkoły kilkakrotnie w tym roku szkolnym otrzymał po 20 kg a nawet po 40 kg owoców- jabłek i gruszek. Podczas każdej dostawy owoców do szkoły było sporo pracy: rozładunek, organizacja odbioru skrzynek z owocami przez rodziców, zabezpieczenie owoców przed mrozem. Jednak czego nie robi się dla ZDROWIA... bo przecież najwyższej jakości owoce, mające świadectwo Inspekcji Jakości Artykułów Rolno-Spożywczych to SAMO ZDROWIE nie tylko dla każdego z naszych uczniów, ale również dla ich rodzin a tym samym dla całego naszego środowiska lokalnego!!