KONKURS PLASTYCZNY

"ŻYJĘ ZDROWO I KOLOROWO"

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Żyję zdrowo i kolorowo". Konkurs ten został przeprowadzony w ramach obchodów Światowego Dnia Rzucania Palenia. Jego organizatorem było starostwo powiatowe w Nowym Mieście Lubawskim oraz Powiatowa Stacja Epidemiologiczna w Nowym Mieście Lubawskim.

Celem konkursu było upowszechnianie wśród dzieci idei zdrowego stylu życia wolnego od dymu tytoniowego, a w konsekwencji eliminowanie szkodliwych zdrowotnie zachowań.

Uczestnikami konkursu byli uczniowie klas I - VI. Przeprowadzono go w dwóch kategoriach wiekowych I-III i IV-VI.

Na początku listopada pani Barbara Serwińska i pani Grażyna Wasiak zorganizowały etap szkolny. Spośród 45 prac wyłoniono 6 najlepszych, po 3 w każdej kategorii wiekowej.

W klasach I-III zwyciężyli: Amelia Przykłota, Zuzanna Wiechowska, Cezary Blinkiewicz;

W klasach IV-VI : Kacper Kosiński, Julia Suszyńska, Aleksandra Witkowska

Prace tych uczniów przesłane zostały do Starostwa Powiatowego w Nowym Mieście Lub.

!!! :) Znamy już wyniki: