SPORT - PAŹDZIERNIK  

 

 

 17 .10.2015r. - BISKUPIEC

 

I miejsce

Gminne Mistrzostwa w Mini-Piłce nożnej chłopców Szkół Podstawowych o Puchar Wójta Gminny Biskupiec

 

Do rywalizacji na boisku "Orlik" w Biskupcu stanęły wszystkie szkoły z terenu gminny. Drużyny podzielono na dwie grupy, gdzie grano systemem ,,każdy z każdym".

W pierwszej grupie spotkały się SP Szwarcenowo, SP Biskupiec, SP Ostrowite.

Drugą grupę tworzyły: SP Krotoszyny, SP Łąkorz, SP Lipinki,

Do półfinałów awansowały dwie najlepsze  drużyny z grupy.

Wyniki grupowe gr. A:  

SP Biskupiec -SP Szwarcenowo 4-1,

SP Szwarcenowo - SP Ostrowite 2-0,

SP Ostrowite - SP Biskupiec 0-6 

awans SP Biskupiec, SP Szwarcenowo,

 

Wyniki grupowe gr. B:

SP Krotoszyny SP Łąkorz 1-0,

SP Łąkorz - SP Lipinki1-1,

SP Krotoszyny-SP Lipinki 4-0

awans SP Krotoszyny, SP Łąkorz.

 

Półfinały:

SP Biskupiec - SP Łąkorz 5-0,

SP Krotoszyny-SP Szwarcenowo1-1 karne 2-0.

 

Mistrzem gminny została drużyna SP Biskupiec pokonując w finale SP Krotoszyny 1-0

 

Trzecie  miejsce zajęła drużyna SP Szwarcenowo wygrywając z SP Łąkorz w rzutach karnych 2-0.

 

Skład drużyny SP Biskupiec: Kasprowicz Daniel, Urban Mateusz, Majas Dawid, Kuc Maciej, Kasprowicz Rafał, Badura Sebastian.

 

Potyczki sędziował pan Longin Grzyb.

Organizatorem turnieju był Mariusz Kaźmierczyk - animator sportu Urzędu Gminny w Biskupcu.

 

 

 10 .10.2015r. - PASŁĘK

 

III miejsce

w Wojewódzkim Finale Piłki Nożnej o Puchar Premiera RP rocznik 2004, 2005 chłopców 

 

Skład drużyny:

Kasprowicz Rafał, Badura Sebastian, Kuc Maciej, Dąbrowa Kaper, Plichta Marcel, Karczewski Kewin, Górski Kacper

 

 

 7 .10.2015r. - BISKUPIEC

 

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE CHŁOPCÓW I DZIEWCZĄT

 Szkół Podstawowych

 

Nasi uczniowie w klasyfikacji końcowej:

Klasyfikacja końcowa klasy IV i młodsze dziewczęta :

IV miejsce Suszyńska Natalia        

Klasyfikacja końcowa klasy IV i młodsi chłopcy:

V miejsce Plichta Marcel

Klasyfikacja końcowa klasy V, VI dziewczęta:

V miejsce Nowakowska Natalia

Zawodnicy za zajęcie I,II,III miejsca otrzymali medale ufundowane

przez Urząd Gminy w Biskupcu.

galeria zdjęć: