PROJEKT - rok szkolny 2015/2016

Ze względu na bardzo duże zainteresowanie ze strony dzieci i ich rodziców w tym roku szkolnym kontynuujemy realizację

projektu  pod Patronatem Honorowym

Stowarzyszenia "Rozwiń Skrzydła"

"I JA MOGĘ PŁYWAĆ"

sprawdź szczegóły projektu

ZOBACZ JAK PŁYWAMY III-edycja projektu

ZOBACZ JAK PŁYWAMY IV-edycja projektu

PROJEKT - rok szkolny 2014/2015

W październiku została rozpoczęta realizacja I- szej edycji

szkolnego projektu  pod Patronatem Honorowym

Stowarzyszenia "Rozwiń Skrzydła"

"I JA MOGĘ PŁYWAĆ"

którego głównym celem jest rozwijanie aktywności fizycznej oraz efektywne spędzanie czasu wolnego wśród dzieci oddziałów przedszkolnych i klas I-III.

Poza tym poprzez realizację projektu dzieci mają:

- nabyć umiejętności pływackich

- przełamać lęk przed wodą,

- wdrożyć się do bezpiecznego i kulturalnego zachowania na basenie.

poznaj szczegóły projektu

Terminy wyjazdów na basen w I- szej edycji projektu:

17 października 2014

24 października 2014

14 listopada 2014

21 listopada 2014

05 grudnia 2014

12 grudnia 2014

ZOBACZ JAK PŁYWAMY I-edycja projektu

ZOBACZ JAK PŁYWAMY II-edycja projektu

PROJEKT - rok szkolny 2014/2015

Uczniów SP w Biskupcu rozpoczynających nowy rok szkolny - 2014/2015 przywitał plac zabaw na boisku szkolnym. Powstał on na przełomie miesiąca lipca i sierpnia, a w sierpniu został oddany do użytku.

Plac zabaw powstał w ramach Programu Rządowego "Radosna szkoła". Jego koszt wyniósł 254,433,19 zł. Sfinansowany został przez Urząd Gminy Biskupiec oraz Rządowy Program wspierania organów prowadzących szkoły w latach 2009-2014, celem zapewnienia bezpiecznych warunków nauki, wychowania i opieki w klasach I-III szkół podstawowych. Z placu zabaw korzystają dzieci uczęszczające do oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klas I-III podczas przerw międzylekcyjnych, zajęć świetlicowych oraz zajęć ruchowych. Mogą z niego korzystać też dzieci młodsze z naszej miejscowości w godzinach pozalekcyjnych i jak dotąd chętnie to czynią, przychodząc na plac zabaw z rodzicami lub dziadkami.

Ufamy, iż długo będzie się on cieszył zainteresowaniem dzieci młodszych i pozytywnie wpłynie na rozwój ich motoryki.

PROJEKT - rok szkolny 2013/2014

5.06.2014r. Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w Biskupcu wraz z działającym przy niej Stowarzyszeniem "Rozwiń Skrzydła"  zorganizowała w ramach projektu IV Spotkanie Integracyjne  dla dzieci niepełnosprawnych z powiatu nowomiejskiego i ich rodziców pod nazwą "SERCA - SERCOM", którego cele to: